CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY ROGANTY

 CAŁOROCZNY DOM WYPOCZYNKOWY ROGANTY
telefon
600234381    (48)
strona www
http://domroganty.mazury.com

Lokalizacja

 

 

Zapraszamy Państwa do wynajęcia  trzech kwater dwupoziomowych w  całorocznym domu wypoczynkowym,które sa przeznaczone dla 4-5 osób w jednej kwaterze. Obiekt położony jest nad samym brzegiem jeziora Dargin wchodzącego w skład kompleksu jeziora Mamry (drugiego pod względem wielkości jeziora w Polsce) w małej, spokojnej, malowniczej mazurskiej osadzie Roganty na półwyspie Pierkunowski Róg - na szlaku Wielkich jezior Mazurskich.


Oferujemy:

Do dyspozycji Państwa są: trzy niezależne, jednakowe mieszkania, z osobnym, niekrępującym wejściem - przeznaczone na pobyt dla maksymalnie 4-5 osób z możliwościa dostawki

Na parterze mieszkań znajduje się salon z kominkiem oraz TV-satelitarną z możliwością spania dla 2 osób (jedno łóżko podwójne), w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń) oraz toaleta.

Na terenie posesji w osobnym budynku z duzym, zadaszonym tarasem do dyspozycji gości jest grillownia z murowanym paleniskiem oraz barem. Samochód można zaparkować na zamkniętej, ogrodzonej (ok.36-arów) posesji. Nad jeziorem można rozpalić ognisko. Znajduje się tam też kąpielisko niestrzeżone.

Cennik:

w sezonie 400zł / doba (24.06 - 31.08)
przy większej ilości osób dopłata
po sezonie  - cena do uzgodnienia
w cene wynajmu wliczona pościel, 
Do dyspozycji gości boisko do siatkówki

 

 

Numer konta:

BZ WBK: 70 1500 1298 1012 9003 8381 0000

 

 

zaliczka 300 zł pobierana na ewentulne straty -oddawana w dniu wyjadu !


ZAPRASZAMY!