Restauracja Myśliwska

Restauracja Myśliwska
telefon
604 636 691,    (48) 874211570
strona www
http://

Lokalizacja

Restauracja na Mazurach


Jedyna na Mazurach Restauracja Myśliwska o niepowtarzalnym klimacie i myśliwskim wystroju wnętrz znajduje się w miejscowości Wyszowate 3 km. od drogi krajowej Orzysz – Giżycko. Wystrój nawiązujący do klimatu leśnego daje wytchnienie i zachęca do spożywania wykwintnych dań staropolskiej kuchni myśliwskiej, potraw z ryb i różnorodnych dań mięsnych i bezmięsnych.


 Jest to idealne miejsce, gdzie można dobrze zjeść jak również odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody. Tylko Mazury proponują swoim gościom restauracje takie jak nasza, która zachęca do wejścia wyjątkowymi zapachami.


 Z okien jak również z tarasu widokowego przylegającego do restauracji 32 miejsca na tarasie) goście mogą podziwiać piękno jeziora Buwełno, które jest na wyciągnięcie ręki. ( Restauracja mieści 60 osób ) Poza niepowtarzalnym wystrojem i klimatem atrakcją naszej restauracji jest kuchnia, w której przygotowywane są posiłki z dziczyzny, ryb z mazurskich jezior, jak również inne specjały oparte na oryginalnych staropolskich przepisach.


Potrawy z dziczyzny zawsze były specjalnością tradycyjnej kuchni polskiej. Kiedyś uważano ją za wielki kuchenny skarb i znakomite uzupełnienie jadłospisu. Dziczyzna w przeciwieństwie do mięsa innych zwierząt jest chuda, lekkostrawna jest cennym źródłem białka, składników mineralnych i witamin, a przede wszystkim jest wolna od szkodliwych środków chemicznych. Warzywa i zioła podawane w restauracji i na śniadanie pochodzą z własnego ekologicznego ogrodu. Oferujemy szeroką gamę win z całego świata do wszystkich potraw serwowanych w restauracji. Restauracje Giżycko - odpoczynek w sercu Mazur.


Organizujemy imprezy, spotkania firmowe, przyjęcia komunijne, chrzciny, wesela oraz wszystkie rodzaje imprez okolicznościowych.

Restauracja czynna od g.13.00 do g.22.00 Kuchnia wydaje posiłki od. g.13.00 do g. 20.30