Restauracja Yellow

Restauracja Yellow
ocena
(ocena 0 / 5, 0 opinii)
telefon
(89) 648 69 37
strona www
http://www.yellow.ilawa.pl

Lokalizacja

Yellow to miejsce, jakich mało. Restauracja znajduje się nad samym brzegiem jeziora. Można stąd podziwiać przepiękne mazurskie widoki i rozkoszować się smakowitymi daniami serwowanymi przez naszych kucharzy. Mieścimy się w Iławie, przy ulicy Sobieskiego 2A/4. Warto tu wstąpić na rodzinny obiad, dobrą kawę, by miło spędzić czas. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Yellow nad Małym Jeziorakiem to niewątpliwie jedna z najlepiej położonych restauracji w Iławie. Dzięki dużym panoramicznym oknom, praktycznie z każdego miejsca na sali można podziwiać piękno naszego jeziora. Do dyspozycji Gości oddajemy dwie sale konsumpcyjne oraz słoneczny taras. Nasza sala bankietowa idealnie nadaje się do urządzenia kameralnej imprezy okolicznościowej, szkolenia, spotkania firmowego, małego bankietu. Cały obiekt tworzy wymarzone miejsce do organizacji uroczystości weselnej, przyjęcia komunijnego, jubileuszu.

Obok Yellow znajduje się miejska keja, przy której zacumować może około dziesięciu jachtów, a kilka metrów dalej zlokalizowana jest przystań Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej i tramwaju wodnego Ilavia.

Codziennie serwujemy wyśmienite dania i desery, zapewniamy profesjonalną obsługę i niepowtarzalną atmosferę co potwierdzają setki naszych zadowolonych gości. Na naszej stronie internetowej staramy się zamieścić najważniejsze informacje na temat naszego obiektu.

 

Ślub i uroczystość weselna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Narzeczonych jak i ich najbliższych. Wybór odpowiedniego miejsca, w którym ta wyjątkowa uroczystość ma się odbyć daje gwarancję pięknych przeżyć oraz wspaniałych wspomnień.

Restauracja Yellow to bez wątpienia uznana marka, indywidualne podejście do każdego klienta, miła i profesjonalna obsługa, nowoczesne klimatyzowane wnętrze, wspaniała lokalizacja i oczywiście bardzo smaczna kuchnia.

Zapraszamy Państwa do uzgodnienia terminu osobistego spotkania oraz obejrzenia całej naszej restauracji. W trakcie naszego spotkania z pewnością przedstawimy odpowiednią ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na każdym etapie organizacji, uroczystości. Służymy radą i wieloletnim doświadczeniem. W zależności od terminu uroczystości weselnej oraz ilości gości istnieje możliwość negocjacji ceny.

 

Yellow to idealna restauracja na uroczystości rodzinne. Od kilkunastu lat z powodzeniem organizowane tu są przyjęcia komunijne, urodziny, imieniny, jubileusze małżeńskie. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie zarówno na kilka jak i kilkadziesiąt osób. W ofercie naszej proponujemy menu praktycznie w każdej cenie. Chętnie doradzamy naszym gościom w menu oraz przebiegu przyjęcia. Zapraszamy na spotkanie w sprawie szczegółów, gdzie nasi pracownicy przygotują ofertę indywidualnie dla Państwa.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek 10.00-22.00

Weekendy 10.00 - do ostatniego klienta

 

Serdecznie zapraszamy!