Dom 6-7os.100m.jezioro,pomost,do centrum 5 km.  (Domki)

Wierzbowo 29 Mragowo

 Dom 6-7os.100m.jezioro,pomost,do centrum 5 km.
telefon

881... wyświetl numer

Powiedz: Ofertę znalazłem w serwisie MAZURY.COM
standard

Weekend majowy

Dom 6-7 os.W CAŁOŚCI DO DYSPOZYCJI-100m-jezioro,pomost

~Paradis Mazur ~

 

Dom 6-7os.

Posiadlosc usytuowana jest  w  zacisznym  miejscu  nad jeziorem-100m.(pomost i   plaza)

-2 km.przez las-od trasy przelotowej

- 5 km. od centrum Mragowa-mozna rowniez doplynoc Kanu- tylko 30 minut.

Idealne miejsce do odpoczynku od stresu,smogu i miejskiego zgielku.

Jak rowniez do zorganizownia rodzinnych, towarzyskich i okolicznosciowych spotkan.

Teren ogrodzony-2000 m2,bezpieczny dla dzieci.

W calosci przeznaczony do Panstwa dzyspozycji,co zapewnia duzo prywatnosci.

Poza sezonem ~ WEEKENDY -230 zł.

 

Naszym Gościom oferujemy:

 

Kanu w cenie wynajmu

*salon z kominkiem

*3 sypialnie 2os.+dostawka

*kuchnia z duza jadalnia

*duza łazienka, dostosowana rowniez dla niepelnosprawnych

*2 tarasy od strony jadalni i od glownego wejscia 

*dla dzieci plac zabaw - piaskownica, huśtawka - hamak, huśtawka Hollywood (mała dla dzieci)

 

 

 

Sezon letni ( lipiec-sierpien )-preferujemy wynajem w formie tygodniowej (od soboty do soboty )

Doba zaczyna sie od godz.15:00 a konczy o godz.10:00

Dokonaniem rezerwacji, jest wplacenie zaliczki 30% od sumy wynajmu.

Pobieramy kaucje zwrotna-300zl.

Prąd & Gaz+Co.(woda ciepła) odpłatnie według wskazan licznika.

 

Zwierzeta domowe,wylacznie po wczesniejszym uzgodnieniu.

 

 

poza sezonem - weekendy-230 zł.


Boze Narodzenie i Sylwester-do uzgodnienia

 

 

   

SERDECZNIE PANSTWA ZAPRASZAMY

 

.

Zapytaj o ofertę

Pobyt w dniach: do:
Współadministratorami Twoich danych osobowych są Nocowanie.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku pod numerem 0000343165 oraz eholiday.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, przy ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000303525. Współadministratorzy będą przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz Usług, dopasowania Usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa Usług, w tym wykrywanie różnego rodzaju botów i nadużyć, jak również w celu wykonywania pomiarów statystycznych i udoskonalania Usług tak, żeby spełniały Twoje oczekiwania. Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Współadministratorów. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Współadministratorów opisaliśmy w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą inni użytkownicy serwisu (w zakresie niezbędnym do realizacji na Twoją rzecz usług), podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np. podwykonawcy naszych usług elektronicznych oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście wyłącznie w przypadku gdy wystąpią z żądaniem przekazania im danych w oparciu o stosowną podstawę prawną. Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności.
kod z obrazka: Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie
ilość osób: ilość pokoi:
imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:

Na skróty:

Mazury

Mazury to kraina historyczna oraz etnograficzna położona na północnym wschodzie Polski. Geograficznie jest część Pojezierza Mazurskiego a także Iławskiego. Mazury są położone w województwie warmińsko-mazurskim.

Ostatnie zlodowacenie mające miejsce około 14000-15000 lat temu ukształtowało krajobraz Mazur. Teren jest pagórkowaty, z wieloma jeziorami, rzeczkami i strumykami. Około 30% powierzchni Mazur pokrywją lasy. Na północy Mazur przeważają grądy a na południu możemy ogłądać bory sosnowe oraz mieszane.

Nazwa Mazury została wprowadzona przez władze pruskie w XIX wieku.

"Rzeczownik Mazur pochodzi od przedrostka maz- (brudzić, smolić, mazać) – pierwotnie słowo maź, oznaczało smołę i dziegć, pochodzi od zamieszkujących tutejsze lasy smolarzy – do którego dodano przyrostek -ur."

W dawnej polszczyźnie Mazur to mieszkaniec Mazowsza i z tym należy wiązać pochodzenie słowa Mazury. Z Mazowsza w dawnych czasach napływało na teren Mazur bardzo wiele osób, które się tu osiedlały. Mieszkańcy Mazur byli w większości z wyznania protestantami a dokładniej luteranami, którze władali jednak językiem polskim.

Mazury nazywa się Krainą tysiąca jezior ale na Mazurach jezior jest ponad dwukrotnie więcej

Warmia a Mazury

Mazurzy w większości byli protestantami i wraz z reformą narodziła się odrębność tej krainy poneiważ religia stała się głównym kryterium ludności która zamieszkuje te tereny. Warmia była natomiast katolicka i do 1772 roku wchodziła w skład Polski a reszta kraju była protestancka.

Mazury nigdy nie stanowiły odrębnej jednostki administracyjnej pod jakimkolwiek względem - Warmia natomiast tak. Nie da się więc jednoznacznie ustalić granic Mazur. Mazurzy to w skrócie Prusacy, protestanci a ich język to Polski lub mazurski. Ich germańska asymilacja miała miejsce do roku 1945 a potem większość z nich wyjechała do Niemiec. Dzisiaj rdzennych Mazurów jest na Mazurach około 5000.

"We współczesnej branży turystycznej określenie Mazury rozszerzyło swoje znaczenie: wszędzie, gdzie na północnym wschodzie Polski występują jeziora, pagórki i lasy, mówi się o Mazurach."