Mazurska chatka

Mazurska chatka
ocena
(ocena 0 / 5, 0 opinii)
ilość miejsc
12
ceny od
200 PLN
telefon
48508348844   
strona www
http://mazurskachatka.mazury.com

Lokalizacja

Zapraszamy serdecznie do siedliska położonego na skraju Puszczy Piskiej w malutkiej wiosce oddalonej o dwa kilometry od drogi krajowej Szczytno-Mrągowo. Na przepięknej 0,5ha działce wśród sosen i świerków mieszczą się trzy domy z bali. Na terenie znajdują się: plac zabaw z domkiem, zjeżdżalnią, piaskownicą, huśtawki, stoły z ławkami w plenerze, altana, kamienny grill z wędzarnią, duże ognisko z rusztem skąd roztacza się rozległa panorama na pola, lasy w oddali stadnina koni z innymi zwierzątkami np. osioł, kuce itp. Urokliwe, ustronne położenie działki stanowi raj dla: grzybiarzy, wędkarzy, cyklistów, miłośników koni, ludzi ceniących uroki natury itd. Od jeziora Zyzdrój wielki leżącego na szlaku Krutyni dzieli nas ok. 1000m. Puszczy Piskiej. Do jeziora Świętajno które posiada łagodną, piaszczystą, bezpieczną plażę jedziemy koło bunkrów leśną, poniemiecką drogą ok. 15 minut. Trzecie z najbliższych jezior "Krawienko" oddalone jest o ok. 3,5km do którego możemy wybrać się rowerem również przez las. Wymienione jeziora są w strefie ciszy i posiadają I klasę czystości. Wypożyczalnia kajaków z możliwością organizowania spływów Krutynią 2km. Najbliższy sklep spożywczy i restauracja 1,8km. Biedronka 11km.

Cennik i opis

1.Skansenowy domek z bali dla 2/4 osób 200-280zł

W domku znajduje się pokój dzienny z kanapą, kominek,Tv, aneks kuchenny w pełni wyposażony/lodówka,kuchenka/. Sypialnia z dwoma pojedyńczymi łóżkami.Łazienka z prysznicem i WC.

2. Skansenowy domek z bali dla 5/6 osób 240-400zł.

W domku znajduje się pokój dzienny z kanapą, kominkiem i Tv. Holl z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym/lodówka, kuchenka/. Sypialnia dwuosobowa i sypialnia trzyosobowa. Łazienka z prysznicem i WC.

Podane ceny za nocleg są w zależności od terminów zmienne i negocjowalne.

Zasady rezerwacji

1. W okresie przedsezonowym domki wynajmujemy na dowolną ilość dni, nie mniej niż dwa noclegi.

2. W okresie wakacji domki wynajmujemy w turnusach tygodniowych(od soboty do soboty).

3. Doba rozpoczyna się od 15:00 w dniu przyjazdu, kończy się o 11:00 w dniu wyjazdu.

4. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od terminów pobytu.

5. Wszelkie informacje pod nr telefonu: 508348844

6. E mail: mazurskachatka@wp.pl