Gospodarstwo Cegielnia Art

Gospodarstwo Cegielnia Art
ocena
(ocena 0 / 5, 0 opinii)
telefon
513508765   
strona www
http://letycjaska.wix.com/cegielniaart

Lokalizacja

Wypoczynek połączony z warsztatami ceramicznymi - tylko w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Cegielnia Art to doskonały wybór dla każdego. Znajdujemy się w Nowym Jonkowie - pięknym miejscu na mapie Warmii i Mazur. Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.

 

Gospodarstwo znajduje sie 20 km na północny zachód od Olsztyna. Położone z dala od głównej drogi, co gwarantuje spokój i ciszę.

Dom znajduje sie na wzgórzu, skąd można podziwiać piękną panoramę i jeszcze piękniejsze zachody słońca.

Nasze gospodarstwo powinno zachwycić tych, którzy poszukują spokojnego miejsca na wypoczynek i chcących skorzystać z naturalnych i kulturalnych bogactw Warmii.

Posiłki przygotowywane są z ekologicznych produktów z naszego gospodarstwa. Własnego wypieku chleb na zakwasie, kozie sery przyprawione świeżymi ziołami z ogrodu, jajka od kur z wolnego wybiegu a dodatkowych witamin dostarczą sezonowe produkty z ogródka.

Do dyspozycji gości jest pięć pokoi z czego trzy są z własną łazienką. Pokoje są dwu, trzy, cztero lub pięcioosobowe. Wszystkie pokoje znajdują się na piętrze i są połączone przytulnym przedpokojem. Na parterze znajduje się duża jasna oranżeria, gdzie można podziwiać panoramę na jeziorko, las i pagórki.

W Naszej zagrodzie mieszkają liczne zwierzęta: byki, krowy, osły, kozy, króliki, kury, kaczki, pies i kot.

Zachęcamy również do odwiedzenia innych atrakcyjnych miejsc w okolicy.

Słynne „Lawendowe Pole” oddalone tylko 10 min spacerem, oferuje naturalne produkty z lawendy i werbeny. Teatr Wiejski Węgajty w sezonie letnim organizuje Wioskę Teatralną.


Serdecznie zapraszamy!