Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny ENERGETYK

Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny ENERGETYK
ocena
(ocena 0 / 5, 0 opinii)
ceny od
25.00 PLN
telefon
509 491 289 lub 512 149 091,    (87) 423 44 41
strona www
http://www.energetyk.mazury.pl

Lokalizacja

Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny ENERGETYK położony jest na ponad 5-hektarowym, ogrodzonym terenie leśnym w obrębie Puszczy Piskiej, bezpośrednio nad jeziorem Roś.

Proponujemy Państwu wypoczynek w domkach typu "Mikołajki 3" mogących pomieścić 3 osoby. Wyposażenie domków to m.in. w 2 tapczaniki i wersalka, ciepła woda, gaz, lodówka. 30 domków posiada pełne węzły sanitarne. Do Państwa dyspozycji oddajemy również pokoje całoroczne z łazienkami, a także miejsce dla osób chcących wypocząć pod namiotem. Pole namiotowe posiada dostęp do energii elektrycznej, łazienek z kabinami prysznicowymi i toalet.

Na terenie Ośrodka znajdują się także sanitariaty oraz bieżąca woda. Dodatkowo naszym Gościom zapewniamy bardzo smaczne i urozmaicone posiłki. W barze znajdującym się na terenie Ośrodka oferowany jest szeroki asortyment spożywczy, w tym również gorące dania. Ponadto nasi Goście mają mozliwość skorystania z sali telewizyjnej, sali bilardowej oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

Dodatkową atrakcją jest położenie naszego Ośrodka. Jest on usytuowany w bliskim sąsiedztwie jeziora, do którego prowadzi piękna, piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem. Dysponujemy własnym molo, przy którym można cumować łodzie. Polecamy również skorzystanie z możliwości odpłatnego wypożyczenia sprzętu wodnego, w szczególności rowerów wodnych i łodzi do wędkowania.


Serdecznie zapraszamy!